Atribuită
Cumpărare directă
BILETE DE AVION BUCURESTI-RIGA SI RETUR PENTRU 2 PERSOANE DIN CADRUL ASPAAS (10.06.2024-14.06.2024)
- Număr anunț
- DA35525568
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA PENTRU SUPRAVEGHEREA PUBLICA A ACTIVITATII DE AUDIT STATUTAR (CUI 24762322)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 5.122,92 RON
- Data publicării
- 16.04.2024 13:49
- Data finalizării
- 16.04.2024 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.