Atribuită Cumpărare directă

Var hidratat pentru mortare si tencuiala Carmeuse, sac 20 kg

Număr anunț
DA35515000
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
523,50 RON
Data publicării
15.04.2024 13:49
Data finalizării
16.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

523,50 RON