Atribuită
Anunț de participare
Lucrari de modernizare pentru Autorizarea la incendiu Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare- municipiul Botosani(proiectare si executie)
- Număr anunț
- SCN1062346
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BOTOSANI (CUI 3372882)
- Furnizor / câștigător
- AQUATERM GREEN ENERGY SRL (CUI 29830860)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 604.022 RON
- Valoare atribuită
- 604.000 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 14:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1034037
- Termen limită
- 24.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1075661
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AQUATERM GREEN ENERGY SRL CUI RO29830860
Asociați 1
VALEX SERV SRL CUI 8227735
Subcontractanți 1
RALTEK PREMIUM SERVICES SRL CUI 35627585
Valoare atribuită
604.000 RON
din 604.022 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro