Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

Executie lucrari pentru obiectivul de investiții: „REABILITAREA SI MODERNIZAREA ZONEI CENTRALE PIAȚA LIBERTĂȚII DIN MUNICIPIUL SALONTA”

Număr anunț
SCN1062334
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
ASFAMIXT SRL (CUI 20847710)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.394.878,23 RON
Valoare atribuită
6.299.184,47 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
03.02.2020 13:32
Anunț de atribuire
SCNA1040499
Termen limită
28.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1073276

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASFAMIXT SRL CUI RO 20847710
Terți susținători 1
Subcontractanți 2
ELESAL SRL CUI RO 16376681
SALDECOR SRL CUI RO 26093933
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 4
LINERGY SRL CUI 16766390
GIOP CONSTRUCŢII SRL CUI RO 26293010

Valoare atribuită

6.299.184,47 RON

din 6.394.878,23 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 95.693,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.