Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 95,1% sub estimat
Acord cadru de furnizare reactivi -1)Test imunocromatografic preliminar rapid din urina pentru depistare substantelor etnobotanice ; 2)Test imunocromatografic preliminar rapid din unina pentru depistare substante psihoactive
- Număr anunț
- CN1018629
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.280 RON
- Valoare atribuită
- 1.440 RON 95,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.02.2020 13:02
- Anunț de atribuire
- CAN1035549
- Termen limită
- 06.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1075669
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI -teste etnobotanice,teste multidrog-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1075669.pdf
- FORMULARE - MODELE-semnat.doc.p7m
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT FURNIZARE reactivi--semnat.doc.p7m
- PROPUNERE DE ACORD CADRU-semnat.doc.p7m
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 1.440 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Test imunocromatografic preliminar rapid din urina pentru depis… | — | A&A PRO DIAGNOSTIC 3 contracte | 1.440 RON |
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract AC-247 · 29.05.2020 | — | |||
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 485 · 08.03.2021 | 720 RON | |||
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 2817 · 16.11.2021 | 720 RON | |||
| 2 | Test imunocromatografic preliminar rapid din urnina pentru depi… | — | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL CUI RO 23068692
Valoare atribuită
1.440 RON
din 29.280 RON estimat
95,1%
Adjudecat la 4,9% din estimat · economie 27.840 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.