Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat
FURNIZARE STATIE DE STERILIZARE
- Număr anunț
- CN1020838
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.097.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.040.000 RON 5,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1038333
- Termen limită
- 09.06.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 089-211711
- Documentație de atribuire
- DF1082879
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICONSULTING TECHNICS SRL CUI RO18448164
Valoare atribuită
1.040.000 RON
din 1.097.500 RON estimat
5,2%
Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 57.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.