Atribuită Cumpărare directă

CARUCIOR PLIABIL TIP LIZA, TRANSPORT MARFA, INALTIME REGLABILA, MAXIM 100 KG

Număr anunț
DA35509375
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI 15432686)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
191,55 RON
Data publicării
15.04.2024 13:49
Data finalizării
16.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,55 RON