Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

„Lucrări de fundație pentru drumuri și lucrări de drumuri și alte suprafețe pietruite în Municipiul Miercurea-Ciuc”

Număr anunț
SCN1062482
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
Furnizor / câștigător
BALAST CENTRUM SRL (CUI 17542960)
Cod CPV
45233330-1 · Lucrari de fundatie pentru drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
554.621,85 RON
Valoare atribuită
552.786,91 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
04.02.2020 16:42
Anunț de atribuire
SCNA1033373
Termen limită
19.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1075870

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BALAST CENTRUM SRL CUI RO 17542960

Valoare atribuită

552.786,91 RON

din 554.621,85 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.834,94 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.