Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,3% sub estimat
Acord - cadru privind furnizarea de carburanti auto (motorina EURO5 si benzina fara plumb) pe baza de bonuri valorice, pentru autovehiculele parcului auto al Politiei Locale Galati
- Număr anunț
- SCN1062475
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Galati (CUI 18263301)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315.781,51 RON
- Valoare atribuită
- 229.693,94 RON 27,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2020 15:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1035614
- Termen limită
- 17.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1075848
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1075848.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti-semnat.pdf.p7s
- Model acord-cadru-semnat.pdf.p7s
- Model contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
229.693,94 RON
din 315.781,51 RON estimat
27,3%
Adjudecat la 72,7% din estimat · economie 86.087,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.