Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat
Sigiliu de Unica Intrebuintare
- Număr anunț
- SCN1062460
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Furnizor / câștigător
- ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
- Cod CPV
- 35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare atribuită
- 115.200 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2020 14:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1034735
- Termen limită
- 17.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1075833
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALDO SECURITY SRL CUI 11547578
Valoare atribuită
115.200 RON
din 120.000 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 4.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.