Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Contract de furnizare Platformă pentru prevenirea infecțiilor malware
- Număr anunț
- CN1020877
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- LOGIC COMPUTER SRL (CUI 8807295)
- Cod CPV
- 48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580.000 RON
- Valoare atribuită
- 568.400 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.05.2020 14:26
- Anunț de atribuire
- CAN1039142
- Termen limită
- 10.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1083213
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Valoare atribuită
568.400 RON
din 580.000 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 11.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.