Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,1% sub estimat
Soluție pentru managementul evenimentelor de securitate dintr-o rețea de calculatoare
- Număr anunț
- CN1020875
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- SAFETECH INNOVATIONS S.A. (CUI 28239696)
- Cod CPV
- 48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 728.479,83 RON
- Valoare atribuită
- 684.367,36 RON 6,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1039144
- Termen limită
- 12.06.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 090-214143
- Documentație de atribuire
- DF1083204
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAFETECH INNOVATIONS S.A. CUI RO 28239696
Valoare atribuită
684.367,36 RON
din 728.479,83 RON estimat
6,1%
Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 44.112,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.