Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,1% sub estimat
Furnizare tonere pentru imprimante și copiatoare
- Număr anunț
- SCN1062428
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 141.730 RON
- Valoare atribuită
- 111.769 RON 21,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2020 12:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1034099
- Termen limită
- 17.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1075789
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
111.769 RON
din 141.730 RON estimat
21,1%
Adjudecat la 78,9% din estimat · economie 29.961 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.