Atribuită Cumpărare directă

Servicii de verificare tehnica - constructii civile MCC/MDLPA - etapa DALI/DTAC/PT

Număr anunț
DA35525709
Autoritate contractantă
ORASUL CALAN (CUI 5742434)
Furnizor / câștigător
NOVOLUTION S.R.L. (CUI 42818138)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.500 RON
Data publicării
16.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.500 RON