Atribuită Cumpărare directă

Senzor Oxigen pentru Draeger / EvitaXL / Fabius

Număr anunț
DA35529925
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
33172000-6 · Aparate de anestezie si de reanimare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
16.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON