Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE TROTUAR

Număr anunț
DA35521774
Autoritate contractantă
Comuna Cincu (CUI 4443469)
Furnizor / câștigător
MOLDOVAN CLAUDIU NICOLAE INTREPRINDERE INDIVIUALA (CUI 27158976)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
240,06 RON
Data publicării
16.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240,06 RON