Atribuită Cumpărare directă

Piese si accesorii pentru fotocopiatoare

Număr anunț
DA35528194
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "OCTAVIAN GOGA" CLUJ - NAPOCA (CUI 4924063)
Furnizor / câștigător
COPYLAND TRADING SRL (CUI 9091754)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.432 RON
Data publicării
16.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.432 RON