Atribuită Cumpărare directă

Diluant univeral:6bcx7.14lei/bc,pensula:2bcx5.04lei/bc,pensula:2bcx5.88lei/bc,disc 230:5bcx10.93lei/

Număr anunț
DA35515731
Autoritate contractantă
COMUNA COLONESTI (CUI 4670194)
Furnizor / câștigător
G.I.L.P. COM SRL (CUI 8589190)
Cod CPV
44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.443,29 RON
Data publicării
15.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.443,29 RON