Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE SCHIMB AUTO

Număr anunț
DA35527983
Autoritate contractantă
COMUNA ROMANI (PRIMARIA COMUNEI ROMANI) (CUI 2612995)
Furnizor / câștigător
NELCAR IMPEX SRL (CUI 6684226)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.042,01 RON
Data publicării
16.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.042,01 RON