Atribuită Cumpărare directă

Aranesp 30mcg/0.3ml x 4ser.preumpl.x 0.3ml. / DARBEPOETINUM ALFA

Număr anunț
DA35509925
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.331 RON
Data publicării
15.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.331 RON