Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE PAZA SI ORDINE PTR EVENIMENT SPORTIV MECI FOTBAL

Număr anunț
DA35522321
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL DUNAREA 2020 GIURGIU (CUI 41180910)
Furnizor / câștigător
PAZĂ PUBLICĂ GIURGIU SA (CUI 27361708)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.841,28 RON
Data publicării
16.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.841,28 RON