Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat
Salubrizare stații CF pe raza SRCF Constanța – 5 loturi
- Număr anunț
- CN1018393
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- EURO CONSTRUCT SA (CUI 14882178)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.297.719,05 RON
- Valoare atribuită
- 2.083.505,54 RON 9,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1032828
- Termen limită
- 27.02.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 024-054969
- Documentație de atribuire
- DF1074883
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1074883.pdf
- SAP - Anexe la Form.de oferta 10B1-10B4 (lot1) 10B1-10B2 (lot2,3,4,5).xls.p7s
- SAP - Anexe lot3,4,5 Salubriz.2020.pdf.p7s
- SAP - CS lot 1 + anexe Salubrizare 2020.pdf.p7s
- SAP - CS lot2,3,4,5 + anexe lot2 Salubriz.2020.pdf.p7s
- SAP - Modele AC si Ctr.Subs. salubriz.2020.pdf.p7s
- SAP - Modele formulare - Salubrizare AC 2020 (5 loturi).docx.p7s
DUAE
Loturi (5)
Adjudecat: 2.083.505,54 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salubrizare stații CF pe raza SRCF Constanța - Lot 1 Statia Con… | — | EURO CONSTRUCT · EURO CONSTRUCT,DIATOURS S.R.L. 3 contracte | 584.219,73 RON |
| EURO CONSTRUCT · contract 137 · 14.04.2020 | 285.254,92 RON | |||
| EURO CONSTRUCT · contract 198 · 13.04.2021 | 298.964,81 RON | |||
| EURO CONSTRUCT,DIATOURS S.R.L. · contract 136 · 13.04.2020 | — | |||
| 2 | Salubrizare stații CF pe raza SRCF Constanța - Lot 2 județul Co… | — | EURO CONSTRUCT · EURO CONSTRUCT,DIATOURS S.R.L. 3 contracte | 696.365,73 RON |
| EURO CONSTRUCT · contract 139 · 13.04.2020 | 331.107,59 RON | |||
| EURO CONSTRUCT · contract 197 · 13.04.2021 | 365.258,14 RON | |||
| EURO CONSTRUCT,DIATOURS S.R.L. · contract 138 · 13.04.2020 | — | |||
| 3 | Salubrizare stații CF pe raza SRCF Constanța - Lot 3 – Judetul … | — | Astru Grup SRL 3 contracte | 147.574,46 RON |
| Astru Grup SRL · contract 127 · 07.04.2020 | — | |||
| Astru Grup SRL · contract 128 · 07.04.2020 | 72.103,99 RON | |||
| Astru Grup SRL · contract 196 · 09.04.2021 | 75.470,47 RON | |||
| 4 | Salubrizare stații CF pe raza SRCF Constanța - Lot 4 – Județul … | — | DIATOURS S.R.L. 3 contracte | 325.990,27 RON |
| DIATOURS S.R.L. · contract 199 · 13.04.2021 | 165.330,63 RON | |||
| DIATOURS S.R.L. · contract 131 · 13.04.2020 | — | |||
| DIATOURS S.R.L. · contract 132 · 14.04.2020 | 160.659,64 RON | |||
| 5 | Salubrizare stații CF pe raza SRCF Constanța - Lot 5 – Judetul … | — | DIATOURS S.R.L. 3 contracte | 329.355,35 RON |
| DIATOURS S.R.L. · contract 134 · 13.04.2020 | 160.131,73 RON | |||
| DIATOURS S.R.L. · contract 133 · 13.04.2020 | — | |||
| DIATOURS S.R.L. · contract 200 · 13.04.2021 | 169.223,62 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIATOURS SRL CUI RO 2736330
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURO CONSTRUCT SA CUI RO14882178
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURO CONSTRUCT SA CUI RO14882178
Valoare atribuită
2.083.505,54 RON
din 2.297.719,05 RON estimat
9,3%
Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 214.213,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.