Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,7% sub estimat
Acord-cadru de furnizare produse (Autocamion transport marfă 4,5 tone), în vederea asigurării participării structurilor unităţii la activităţi de pregătire, ședințe de tragere, exerciții și aplicații, cursuri, convocări, precum și în folosul unor misiuni specifice, conform caietului de sarcini nr. 994.505 din 24.09.2018.
- Număr anunț
- SCN1018033
- Autoritate contractantă
- GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA CLUJ NAPOCA (CUI 34603812)
- Furnizor / câștigător
- BRIARI'S IND (CUI 2329485)
- Cod CPV
- 34130000-7 · Autovehicule pentru transportul de marfuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500.000 RON
- Valoare atribuită
- 351.500 RON 29,7% sub estimat
- Data publicării
- 26.09.2018 17:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1006491
- Termen limită
- 10.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025304
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- Documentatia pentru prezentarea ofertei-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1025304.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Specificatie tehnica-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BRIARI'S IND CUI RO 2329485
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DELTA MOBIL SRL CUI RO 16849062
Valoare atribuită
351.500 RON
din 500.000 RON estimat
29,7%
Adjudecat la 70,3% din estimat · economie 148.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.