Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat

Contract de furnizare materiale sanitare stimulatoare si defibrilatoare cardiace

Număr anunț
CN1005730
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Cod CPV
33182200-1 · Aparat de stimulare cardiaca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.004.100 RON
Valoare atribuită
951.674,10 RON 5,2% sub estimat
Data publicării
29.10.2018 21:29
Anunț de atribuire
CAN1010514
Termen limită
19.11.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 209-476683
Documentație de atribuire
DF1029160

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

951.674,10 RON

din 1.004.100 RON estimat 5,2%

Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 52.425,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.