Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Servicii de organizare de evenimente pentru proiectul „Servicii de consiliere juridica pentru victime ale unor abuzuri sau nereguli din administratie si justitie".

Număr anunț
SCN1017993
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
BLISS PR&EVENTS S.R.L. (CUI 39796188)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.092,30 RON
Valoare atribuită
14.075 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
26.09.2018 15:47
Anunț de atribuire
SCNA1007102
Termen limită
08.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025395

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

14.075 RON

din 14.092,30 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 17,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.