Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,2% sub estimat
Modernizare LEA 0,4kV Papauti zona PTA1 , PTA 2 , jud.Covasna
- Număr anunț
- SCN1017943
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.015.841 RON
- Valoare atribuită
- 2.999.586,12 RON 40,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.09.2018 14:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1012373
- Termen limită
- 15.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025352
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
GENERAL MEEL ELECTIC S.R.L. CUI RO 3755713
Asociați 1
EL MARP COMPANY S.R.L. CUI 26963225
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELCOPREST CONSTRUCT SRL CUI RO 22248504
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
PRELCHIM SRL CUI RO 7059714
Asociați 1
INELCO - MON IMPEX SRL CUI RO 5190461
Valoare atribuită
2.999.586,12 RON
din 5.015.841 RON estimat
40,2%
Adjudecat la 59,8% din estimat · economie 2.016.254,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.