Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
AUTOMAT ELECTROFOREZA
- Număr anunț
- SCN1017926
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- ABT SERVICE IT & MED SRL (CUI 30190152)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.580 RON
- Valoare atribuită
- 69.990 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 26.09.2018 14:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1006854
- Termen limită
- 09.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025396
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Aparat electroforeza.doc.p7m
- Clauze contractuale Automat electroforeza.doc.p7m
- FisaDate_DF1025396.pdf
- FORMULARE L 982016.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ABT SERVICE IT & MED SRL CUI RO30190152
Valoare atribuită
69.990 RON
din 70.580 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 590 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.