Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Aparat de epurare sanguina extracorporeala continua
- Număr anunț
- SCN1017919
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112.605 RON
- Valoare atribuită
- 108.000 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.09.2018 14:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1007272
- Termen limită
- 09.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025263
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Dispozitiv de Epurare Sanguina.doc.p7m
- Clauze contractuale aparat de epurare sanguina extracorporeala.doc.p7m
- FisaDate_DF1025263.pdf
- FORMULARE L 982016.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INFOMED FLUIDS SRL CUI RO 16674718
Valoare atribuită
108.000 RON
din 112.605 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 4.605 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.