Atribuită Cumpărare directă

Makita - DF033DSME - Masina de insurubat cu 2 acumulatori, Li-Ion, 12 V, 4 Ah, 30 Nm, turatie reglab

Număr anunț
DA35531444
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DE ARTA IOSIF SAVA (CUI 20769395)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
726,05 RON
Data publicării
16.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

726,05 RON