Atribuită Cumpărare directă

Pachet acumulatori conform comanda 19_420/10.04.2024

Număr anunț
DA35536068
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.587 RON
Data publicării
17.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.587 RON