Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare pachete alimentare in cadrul proiectului "Alba Iulia 360"
- Număr anunț
- SCN1017875
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- AMBROSIA CATERING 4U S.R.L. (CUI 36162755)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143.117 RON
- Valoare atribuită
- 143.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.09.2018 10:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1006688
- Termen limită
- 08.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025143
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AMBROSIA CATERING 4U S.R.L. CUI 36162755
Valoare atribuită
143.000 RON
din 143.117 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 117 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.