Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat

Contract de furnizare sare industriala pentru deszapezire

Număr anunț
SCN1017865
Autoritate contractantă
SC CITADIN ZALAU SRL (CUI RO27243753)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA (CUI 1590430)
Cod CPV
34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312.000 RON
Valoare atribuită
299.000 RON 4,2% sub estimat
Data publicării
26.09.2018 10:11
Anunț de atribuire
SCNA1007310
Termen limită
11.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025177

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

299.000 RON

din 312.000 RON estimat 4,2%

Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 13.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.