Atribuită
Anunț de participare
Contract de achizitie publica de servicii de consultanta pentru managementul de proiect în cadrul proiectului: „ REABILITAREA SI MODERNIZAREA SPITALULUI CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII SF. MARIA IASI”, cod SMIS 110280
- Număr anunț
- SCN1017620
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- KONSENT S.A. (CUI 15265227)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 861.054 RON
- Valoare atribuită
- 881.234,26 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 09:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1015910
- Termen limită
- 22.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024616
Documente
Documentația de atribuire
- CS CONSULTANTA SF MARIA 27401(semnat).PDF
- FisaDate_DF1024616.pdf
- proiect de contract(semnat).PDF
- SECTIUNEA IV - FORMULARE SI MODELE DE DOCUMENTE - CONSULTANTA SP. SF. MARIA.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
KONSENT S.A. CUI RO 15265227
Asociați 1
ROMCAPITAL INVEST SA CUI RO 12938213
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GREEN BUSINESS SRL CUI 28322863
Terți susținători 1
B.A.L. MANAGEMENT INSPECTION&ENGINEERING LTD ISRAEL CUI 514502558
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PRO CONSULTING EXPERT SRL CUI RO 34761995
Valoare atribuită
881.234,26 RON
din 861.054 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro