Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,6% sub estimat

Electropompe pentru apă

Număr anunț
CN1004422
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Cod CPV
42122100-1 · Pompe pentru lichide (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.119.000 RON
Valoare atribuită
2.694.531,64 RON 13,6% sub estimat
Data publicării
26.09.2018 01:46
Anunț de atribuire
CAN1011349
Termen limită
31.10.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 184-417316
Documentație de atribuire
DF1024070

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
SITAN GRUP SRL CUI RO 16633114
Oferta 3 Individuala
Ofertant
ALPHA POMPE SRL CUI RO 15238630
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.694.531,64 RON

din 3.119.000 RON estimat 13,6%

Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 424.468,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.