Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii evaluare la securitatea fizica cladiri publice

Număr anunț
DA35524622
Autoritate contractantă
COMUNA (PRIMARIA JILAVELE) (CUI 4365174)
Furnizor / câștigător
DANUBIUS SKOL S.R.L. (CUI 25950839)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
16.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON