Atribuită Cumpărare directă

Servicii de revizie la sistemele de supraveghere video și de înregistrare semnal video

Număr anunț
DA35501154
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
COMTEHSYS S.R.L. (CUI 47374532)
Cod CPV
50340000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului audiovizual si optic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.905,26 RON
Data publicării
12.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.905,26 RON