Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,0% sub estimat

Execuţie de lucrări pentru obiectivul „Construire dispensar medical uman in sat Dagata, comuna Dagata, judetul Iasi”

Număr anunț
SCN1062549
Autoritate contractantă
Comuna Dagata (Consiliul Local Dagata) (CUI 4540615)
Furnizor / câștigător
MILAR CONSTRUCT SRL (CUI 23041948)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
768.470,88 RON
Valoare atribuită
707.000 RON 8,0% sub estimat
Data publicării
05.02.2020 14:59
Anunț de atribuire
SCNA1035054
Termen limită
28.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1075961

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MILAR CONSTRUCT SRL CUI RO23041948
Terți susținători 1
COMTRANSPORT SA CUI RO 3777819
Subcontractanți 1
PRODEVAL SRL CUI 16976996
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MILAR CONSTRUCT SRL CUI RO23041948
Terți susținători 1
COMTRANSPORT SA CUI RO 3777819
Subcontractanți 1
PRODEVAL SRL CUI 16976996

Valoare atribuită

707.000 RON

din 768.470,88 RON estimat 8,0%

Adjudecat la 92,0% din estimat · economie 61.470,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.