Atribuită Cumpărare directă

Dotarea cu materiale didactice a laboratorului de stiinte - PNRR C15 Educatie

Număr anunț
DA35531638
Autoritate contractantă
Comuna Largu (Primaria Comunei Largu) (CUI 3724393)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
61.957,39 RON
Data publicării
16.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.957,39 RON