Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere terenuri

Număr anunț
DA35508568
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
GREEN KRAFT SRL (CUI 36191378)
Cod CPV
77314000-4 · Servicii de intretinere a terenurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
116.400 RON
Data publicării
15.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116.400 RON