Atribuită Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE PENTRU SCOALA

Număr anunț
DA35531555
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ANDREI MURESANU (CUI 29169556)
Furnizor / câștigător
OVISO MARKETING SRL (CUI 5197079)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.308,80 RON
Data publicării
16.04.2024 13:49
Data finalizării
17.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.308,80 RON