Atribuită Cumpărare directă

REGISTRE 1/1 HARTIE 80 GR A3 INTRARE - IESIRE 4/200*80 = 320 LEI REGISTRE 1/1 HARTIE 80 GR A3 INTRAR

Număr anunț
DA35541418
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "ION LUCA" VATRA DORNEI (CUI 4742037)
Furnizor / câștigător
RAIS PRINT SRL (CUI 11161347)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.070 RON
Data publicării
17.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070 RON