Atribuită Cumpărare directă

Freza diamantata de turbina cu inel verde/reductie oclusal/lingual O 23 , cod 6368.314.023

Număr anunț
DA35542498
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
S.I.T.E.A. ROMANIA SRL (CUI 6770904)
Cod CPV
33131510-5 · Freze dentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.253 RON
Data publicării
17.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.253 RON