Atribuită Cumpărare directă

Dulap tip VESTIAR metal metalic cu 2 usi un raft bara umeras 600x450x1800 mm

Număr anunț
DA35543114
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
899,65 RON
Data publicării
17.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

899,65 RON