Atribuită Cumpărare directă

Reparații iluminat public

Număr anunț
DA35541691
Autoritate contractantă
COMUNA DARLOS (PRIMARIA DARLOS SIBIU) (CUI 4406010)
Furnizor / câștigător
SANDA EMIL PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 44001881)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.300 RON
Data publicării
17.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.300 RON