Atribuită Cumpărare directă

Servicii de analiza date online de evaluare si prevalidare DRG pentru spitalizare continua si de zi

Număr anunț
DA35542125
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
INNOVATE INFORMATIONAL TECHNOLOGY SRL (CUI 25231140)
Cod CPV
72316000-3 · Servicii de analiza de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
46.800 RON
Data publicării
17.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.800 RON