Atribuită Cumpărare directă

Tensiometru OMRON M3, Tensiometru mecanic aneroid cu manometru si stetoscop

Număr anunț
DA35540339
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33123100-9 · Tensiometru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
428,90 RON
Data publicării
17.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,90 RON