Atribuită Cumpărare directă

PROGRAMATOR DIGI 16A 7X24H 2MOD 02-376_2

Număr anunț
DA35508273
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
445,26 RON
Data publicării
15.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

445,26 RON