Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanţă în domeniul relațiilor publice și comunicării

Număr anunț
DA35533872
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
Furnizor / câștigător
PURPOSE COMMUNICATION S.R.L. (CUI 45753360)
Cod CPV
79416200-5 · Servicii de consultanta in relatii cu publicul (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
57.375 RON
Data publicării
17.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.375 RON