Atribuită Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Beko 12000 BTU, Clasa A++

Număr anunț
DA35530505
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Suceava (CUI 4244504)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.872,27 RON
Data publicării
16.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.872,27 RON