Atribuită Cumpărare directă

Abonament lunar soft registratura si arhivare electronica

Număr anunț
DA35536607
Autoritate contractantă
DIRECȚIA PENTRU AGRICULTURĂ JUDEȚEANĂ SIBIU (CUI 37578543)
Furnizor / câștigător
PUBLICSOFT CONSULT SRL (CUI 37775049)
Cod CPV
72320000-4 · Servicii de baze de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.200 RON
Data publicării
17.04.2024 13:49
Data finalizării
18.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200 RON